Projektowanie stron internetowych

Strona www to obecnie najważniejsza wizytówka firm, organizacji i instytucji. To jej w pierwszej kolejności szukają nasi potencjalni klienci, to z niej czerpią pierwsze informacje o naszej ofercie. Od tego jak zaprojektowana jest nasza witryna, jej wyglądu, zawartości i intuicyjności zależy, czy klient zrobi drugi krok – skontaktuje się z nami, wybierze nasze usługi.

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną, opartą o system CMS, stronę internetową i ją wdrożymy. Witryna, którą zaprojektujemy, stanie się wirtualną siedzibą Twojej firmy, organizacji lub instytucji, z której będziesz dumny. A co najważniejsze, Twoi klienci i odbiorcy chętnie będą tam zaglądać.

Nasza oferta jest kompleksowa – realizujemy wszystkie prace związane ze stworzeniem stron www – od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, przygotowanie projektu graficznego, poprzez opracowanie struktury funkcjonalnej, uzupełnienie treści, a także pomoc w obsłudze witryny.

Nasza oferta:

  • Projektowanie i tworzenie profesjonalnych stron internetowych (również ich wersji mobilnych i dla osób niepełnosprawnych),
  • Tworzenie modułów dodających funkcjonalności (m.in. formularze kontaktowe, newsletter, galerie fotografii, elementy video i audio),
  • Dostosowywanie stron internetowych do indywidualnych potrzeb,
  • Wsparcie w prowadzeniu i zarządzaniu strony,
  • Pozycjonowanie stron (SEO, SEM).

Tworzone przez nas strony są responsywne, przyjazne wyszukiwarkom, zintegrowane z Google Analytics.

Strony tworzymy w oparciu o indywidualne potrzeby klientów – to dla nas najważniejsze.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Napisz lub zadzwoń